malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Zbulohet arsyeja pse Jonida Maliqi nuk e fitoi “Eurovision” – Tellalli
google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Zbulohet arsyeja pse Jonida Maliqi nuk e fitoi “Eurovision”

Zbulohet arsyeja pse Jonida Maliqi nuk e fitoi “Eurovision”

Mbrëmjen e djeshme në Tel Aviv u mbajt finalja e madhe e Eurovizion ku këngëtarja shqiptare, Jonida Maliqi, ndonëse performanca e saj u pëlqye shumë u rendit e 18-ta, ndërsa vendin e parë e fitoi Hollanda me këngën ‘Arcade’.

Së fundmi, media e njohur BBC i ka kushtuar disa rreshta Jonidës duke shpjeguar dhe shkaqet se përse këngëtarja nuk arriti të fitonte.

Jonida mbrëmë mbante kodin numër 2 dhe këndoi e 2 ta në radhë dhe sipas tyre ky numër nuk sjell fat.

“Asnjë finalist i cili ka qenë i dyti në radhë për të performuar nuk ka fituar ndonjëherë Eurovision-in”, ka shkruar reporteri Neil Smith.

Ai gjithashtu ka cituar edhe disa vargje nga kënga “Ktheju Tokës” duke treguar kështu mesazhin e këngës.

“Çdo këngë, çdo lot, është thjesht një suvenir i hidhur. Ti humbe identitetin tënd kështu që bën mirë të shkosh në shtëpi tani.”, shkruan ai në artikull./BBC

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs