google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Xhensila Myrtezaj nuk shkel në këtë emision, ka problem moderatorin e njohur

Xhensila Myrtezaj nuk shkel në këtë emision, ka problem moderatorin e njohur

Alaudin Hamiti, moderatori i programi “N`drrimi i Natës” refuzoi t`i përgjigjes pyetjes së të ftuarit të tij për reperin më të keq shqiptar.

Alaudini nuk u përgjigj sepse ka një histori hatërmbetjeje me Xhensila Myrtezajn.

“Jooo a e di pse është problem? Sepse më është bërë një pyetje për këto këngëtaret që janë me emër tani, ka qenë Elvana, Tuna edhe Xhensila.

Edhe i ftuari më ka pyetur, cila prej tyre më pëlqen më pak ose që ka talent më pak edhe unë kam thënë emrin e Xhensilës. Edhe Xhensila ka hatërmbetje që atëherë.

Unë e kam ftuar Xhensilën në emision, në fakt këto koleget e mia e kanë ftuar dhe përgjigjja e saj ka qenë:

Jo se s’më pëlqen moderatori”, tregoi Alaudin për të ftuarin e tij Don Phenom.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs