ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

VIDEO/ Zbardhet mashtrimi i turpshëm i Plakut Mere, zbardhen të gjithë emrat e “b.andës së Avdylajve” në drekën me Vangjush Dakon

VIDEO/ Zbardhet mashtrimi i turpshëm i Plakut Mere, zbardhen të gjithë emrat e “b.andës së Avdylajve” në drekën me Vangjush Dakon

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një video ku shihej kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako, në një drekë me shumë persona të tjerë. Sipas ish-kryeministrit, në këtë drekë po festohej ‘k.rimi elektoral” pas rizgjedhjes së Dakos si kryetar bashkie në Durrës, në vitin 2017.

Por kush janë në të vërtetë personat që ndodhen në tavolinë me Dakon? Pas “denoncimit” të matufit digjital, mediat kanë zbardhur të gjithë emrat e personave që po konsumojnë drekën e cilësuar si festa e “k.rimit elektoral” nga Berisha dhe rezulton se asnjë prej tyre nuk është me mbiemër Avdyli.

Ata janë të gjithë eksponentë të Partisë Socialiste, zyrtarë në qytetin e Durrësit dhe njëri prej tyre është qytetar i thjeshtë. Përkatësisht kryebashkiaku Vangjush Dako është ulur mes Ard Çelës drejtori i përgjithshëm i OSHEE-së dhe Plator Mehmetit drejtor i OSHEE-së në Durrës.

Pas Mehmetit lista e personave vijon: Jurgis Çyrbja – deputet i PS-së, Luan Zaza – kryetar i PS-së, Shpëtim Hidri – drejtor i komunales së Bashkisë Durrës, Indrit Kadrimi dhe Ilir Kadrimi – të dy biznesmenë, Sinan Trimi – punonjës administrate. Mes tyre është edhe një qytetar me emrin Flamur Gashi./Dosja

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs