VIDEO/ Rrjeti tallet keq me përgatitjet e Bashës për rrëzimin e Ramës dhe shpërthimet e Mediut

VIDEO/ Rrjeti tallet keq me përgatitjet e Bashës për rrëzimin e Ramës dhe shpërthimet e Mediut

Grupi i njohur i humorit “Çmendina”, ka ironizuar përgatitjet e opozitës për protestën e 16 marësit ku kryedemokrati Lulzim Basha ka paralajmëruar rrëzimin e kryeministrit Edi Rama.

Me një mënyrë krejt të veçantë, grupi ironizon Bashën dhe lëvizjet e tij politike, me nota humori që do t’iu shkrijnë gazit.

Më poshtë po përcjellim materialin e plotë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TvT (@tematv.al) on

COMMENTS