ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Video/ Rashica i çmend të gjithë, shënon dopietë brenda 23 minutash

Video/ Rashica i çmend të gjithë, shënon dopietë brenda 23 minutash

as eurogolit në Kupën e Gjermanisë, talenti i kombëtares kosovare, Milot Rashica vijon të prodhojë perla.

Mesfushori 22 vjeçar ka realizuar një dopietë brenda 23 minutash, në fitoren 3-0 që Werder Bremen po merr aktualisht ndaj Augburg. Goli i parë erdhi vetëm pas 300 sekondash. Pasi shmangu mbrojtësin, lëvizje që hutoi edhe portierin, Rashica e kishte të lehtë të tundte rrjetën.

Ndërkohë goli i dytë erdhi në minutën e 28-të. Ishte një “copy paste” i aksionit të parë, por natyrisht më i bukur. Një top i marrë në mesin e fushës krijoi hapësira për Rashicën, që u nis si rraketë drejt zonës. Në hyrje të saj, 22 vjeçari shmangu mrekullisht mbrojtësin dhe me të djathtën gjeti këndin e sipërm të portës.

Ekzekutim që mori duartrokitjet e të gjithë të pranishmëve, të cilët presin shumë nga talenti i  ish-mesfushorit të Vittese. 

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs