VIDEO/ Qytetari i kërkon Ramës që të marrë me vete në hotel… edhe qenin: Të paktën s’është si ata analistët që bëjnë ham ham

VIDEO/ Qytetari i kërkon Ramës që të marrë me vete në hotel… edhe qenin: Të paktën s’është si ata analistët që bëjnë ham ham

Në përballjen e tij me qytetarët, kryeministri Edi Rama ka marrë disa kërkesa të pabesueshme.

Njëri p.sh i kërkonte t’i gjente gruan.

Ndërsa një tjetër, i kërkoi Ramës, që të merrte edhe qenin me vete në hotel, dhe për një moment harroi fare se kishte edhe gruan me vete.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat