VIDEO/ Plas humori me pankartat e PD-së në protestë: Ne besojmë tek partia demokartike!

VIDEO/ Plas humori me pankartat e PD-së në protestë: Ne besojmë tek partia demokartike!

Në rrjet ka plasur humori me pankartat e militantëve të PD-së të cilat shkruajnë gabimisht emrin e saj dhe kanë ngjallur ilaritet dhe të qeshura tek ata të cilët ndoqën këtë shfaqje humori.

Në një nga pankartat që militantët e PD-së mbajnë në duar shkruhet: Ne besojmë tek Partia Demokartike! Ne besojmë tek Lulzim Basha!

Për më tepër ndiqni videon e siguruar nga ekskluzive.al.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat