VIDEO: Kur një komedian bëhet president, shikoni çfarë bën Zelenski

VIDEO: Kur një komedian bëhet president, shikoni çfarë bën Zelenski

Presidenti ukrainas, komediani Volodimir Zelenski, vazhdon të tërheqë vëmendjen me shfaqjet e tij të pazakonta.

Këtë herë, televizioni në Donbass publikoi një video kur presidenti argëtohet duke kaluar mes një shatervani.

Të shtunën, presidenti ukrainas vizitoi rajonin e Donetskut, ku njoftoi hartimin e ligjeve që promovojnë zhvillimin e ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme.

Por mes këtij angazhimi politik, ai nuk harroi të përcille të dhënën se ai vjen nga komedia, të paktën duke u sjellë si një fëmijë.
https://youtu.be/fEmthwIESXA

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat