VIDEO/ Kur Basha akuzonte LSI-në e Metën si strehën e fundit të maskarenjëve, ndërsa Iliri i tregonte si u zgjodh kryebashkiak

VIDEO/ Kur Basha akuzonte LSI-në e Metën si strehën e fundit të maskarenjëve, ndërsa Iliri i tregonte si u zgjodh kryebashkiak

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë dalë së bashku me një platformë për të ndryshuar Shqipërinë.

Dy kampet opozitare pretendojnë se kanë në dorë projektin e duhur të cilin do ta implementojnë pas largimit të qeverisë “Rama”.

Ndërkohë, nuk ka kaluar shumë kohë, nga momenti kur PD dhe LSI akuzonin njëra tjetrën për krim dhe korrupsion.

Më poshtë po përcjellim replikat në distancë të kryedemokratit Lulzim Basha dhe ish kryetarit të LSI-së, sot president Ilir Meta.

COMMENTS

izmirkanal d canlıankara escortbitcoin minerantalya escort
escort99.com