google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

VIDEO/ Kryeministri tranzitor sërish në siklet, i prishet mikrofoni në dorë:

VIDEO/ Kryeministri tranzitor sërish në siklet, i prishet mikrofoni në dorë:

Në mbyllje të protestës “kombëtare, Lulzim Basha është përballur me një moment të sikletshëm. Gjatë fjalës së tij, mikrofoni i kryedemokratit ka pësuar defekt.

Basha si mjeshtër e kuptoi që kishte bërë “fallco kontakt” e përpiqej dëshpërimisht ta riparonte.

Por edhe pse nuk mundi, ai i dha një mesazh inkurajimi protestuesve që po lageshin në shi, se mikrofoni është prej hekuri dhe prishet, ndërsa ata nuk prishen.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme me disa kripëza humori të postuar në faqen zyrtare të youtube të Ekskluzive.al.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs