VIDEO/ “Jam shtatëzanë”, policia qëllon për v.dekje gruan

VIDEO/ “Jam shtatëzanë”, policia qëllon për v.dekje gruan

Një video e frikshme është shpërndarë në internet, ku duken policë amerikanë të cilët q.ëllojnë për v.dekje një grua shtatëzënë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Teksas të SHBA-ve.

Gruaja ende nuk është identifikuar, ndërsa FBI tha se po hetohet rasti.

Në pamje, gruaja dëgjohet duke u shprehur: “Jam shtatëzënë”.

Ndërkaq, Departamenti i Policisë në Baytoun të Teksas ka lëshuar disa detaje rreth incidentit, por nuk kanë konfirmuar nëse gruaja ishte në të vërtetë shtatzënë.

Sipas disa mediave, policia e qëlloi gruan shtatëzënë dhe e la atë të v.dekur në vend.

COMMENTS