google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

VIDEO/ I mori karrocën me pije dhe ushqim në plazh, shitësi ambulant godet me t.hikë policin

VIDEO/ I mori karrocën me pije dhe ushqim në plazh, shitësi ambulant godet me t.hikë policin

Ky është momenti i t.merrshëm kur një polic spanjoll goditet me t.hikë nga një shitës i paligjshëm në plazh.

Antonio Garrido u plagos me t.hikë tre herë nga sulmi i befasishëm i një prej shitësve të palicencuar në Huelva, në jug perëndim të Spanjës.

Është dashur ndërhyrja e policëve të tjerë që të neutralizonin shitësin dhe ti hiqnin t.hikën nga dora.

Shitësi goditi policin pasi ai po i merrte pijet dhe ushqimet që ai shiste. Ngjarja e t.merrshme ndodhi para turistëve të shumtë.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs