VIDEO/ E tallën për çantën “e çuditshme”, ish-ushtaraku bënë përsheh 3 burra

VIDEO/ E tallën për çantën “e çuditshme”, ish-ushtaraku bënë përsheh 3 burra

Kamerat e sigurisë brenda një lokali në Shën Petersburg kanë filmuar një sherr mes katër personave.

Sherri filloi pasi tre rusë po talleshin me një burrë të cilit i thoshin se po mbante çantë femrash.

Dhe duket se këto komente nuk i pëlqyen këtij burri i cili pa hodhi çantën në tokë, rrahu brutalisht tre personat që talleshin me të.

Madje njërin prej tyre nga goditja e fortë e përplasë në tavolinë dhe kur dy tjerët tentuan ta kapin, nuk patën sukses.

Më pas ai merr karriget dhe i godet pa mëshirë tre burrat të cilët bien pa ndjenja në tokë.

Siç raportojnë mediat ruse, burri që rrahu tre personat ishte një ish-ushtarak.

COMMENTS