google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

VIDEO/ Basha u lutet aleatëve, më kërkoni tryezë dialogu me Ramën Kryeministër edhe unë do bëj sikur nuk dua, por jam i detyruar

VIDEO/ Basha u lutet aleatëve, më kërkoni tryezë dialogu me Ramën Kryeministër edhe unë do bëj sikur nuk dua, por jam i detyruar

Aleatët e vegjël të opozitës i kërkojnë kryedemokratit Lulzim Basha që të ulet në tryezë dialogu me Edi Ramën edhe si kryeministër.

Sipas kryetarit të PDK-së, Nard Ndoka, kreu i shtetit, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi, por që sipas tij nuk ka prodhuar rezultat.

“Ne i kemi kërkuar Bashës të ulet në një tryezë dialogu tek Presidenti i Republikës, edhe me Ramën si Kryeministër.

Kërkesa jonë është logjike, por ultimatumi i Bashës për largimin e Ramës është i pakthyeshëm.

Jemi përpjekur të vendosim kanale komunikimi dhe me kryeministrin Rama.”, tha Nard Ndoka.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs