“Vandami” i jugut që t.errorizojë turistët spanjollë shpërthen në lot në gjykatë: Vrapova për t’u marr lekët, ndaj hipa në kofano

“Vandami” i jugut që t.errorizojë turistët spanjollë shpërthen në lot në gjykatë: Vrapova për t’u marr lekët, ndaj hipa në kofano

“Vandami” shqiptar që u bë mjaft i famshëm pasi hipi mbi kofanon e makinës së turistëve spanjollë, Mihal Kokëdhima është lënë sot në b.urg nga Gjykata e Vlorës.

Mes lotëve Kokëdhima ka rrëfyer se nuk i ka prekur me dorë turistët spanjollë dhe se ka dashur vetëm të marrë lekët pasi, sipas pronarit të restorant Panormës, ata kanë ikur pa paguar.

“Ikën pa paguar, vrapova për t’u marr lekët e mia dhe prandaj hipa në kofano. Ata ndezën makinën dhe donin të më shtypnin,”- mësohet të ketë thënë ai.

Një ditë më parë u publikua një video ku Kokëdhima shihej mbi kofanon e disa turistëve spanjollë teksa çante xhamin me duar.

Turistët e denoncuan pronarin e lokalit për d.hunë ndaj tyre, pasi kishin shprehur pakënaqësi ndaj ushqimit.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner | antalya escort |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

Website

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat

|
escort99.com