google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

“Uragani” i Kënetës në Durrës që mallëngjeu Bashën?! Shikoni sa lular ka në Pallatin e Sportit (Foto)

“Uragani” i Kënetës në Durrës që mallëngjeu Bashën?! Shikoni sa lular ka në Pallatin e Sportit (Foto)

Ndonëse kapaciteti maksimal i Pallatit të Sportit në Durrës “Ramazan Njala” shkon nga 1 mijë deri në 1.500 vende, kryetari i Partisë Demokratike e quajti takimin me “numra të padëgjuar prej dekadash”. Një uragan, siç ai u shpreh gjatë takimit me mbështetësit e djathtë brenda në ambientet e Pallatit të Sporteve.

Por se sa ishte pjesëmarrja e këtij uragani, e sjellim përmes këtyre fotove shkëputur nga transmetimi Live i takimit në pamjet me regji të Partisë Demokratike, transmetuar drejtpërdrejt në Facebook të partisë.

“Dje nuk u përmbajta dot nga emocionet që më shkaktoi pritja në Berat. Sot jam i shtangur dhe i pafjalë nga ky uragan. Ky uragan që nisi në Maminas me pritjen madhështore.

Ja tek jemi sot, nga zërat tuaj, nga kraharorët e durrsakëve të lirë po troket ora e ndryshimit”, u shpreh Basha.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs