malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
“Turp të kesh…”, studentja e shoqëruar në polici kandidate për deputete e LSI-së – Tellalli
google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

“Turp të kesh…”, studentja e shoqëruar në polici kandidate për deputete e LSI-së

“Turp të kesh…”, studentja e shoqëruar në polici kandidate për deputete e LSI-së

Ditën e djeshme është shoqëruar në polici studentja Ana Hazizaj, e cila shkroi me bojë të zezë parullën “Boschardt, “Turp të të vijë” në banesën ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt.

Ndërkohë që është shoqëruar dhe studentja, ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt është marrë në mbrojtie nga policia.

Studentja mësohet se është kandidate për deputete e LSI në qarkun Tiranë, e cila rishtaz refuzoi dhe mandatin e deputetit pas një deklarate ku tha se s’mund të bëhej pjesë e një parlamenti, që ëshët kthyer në një zyrë të Partisë Socialiste.

“Nuk mund të pranoj kurrë të jem pjesë e zyrës së PS-së së quajtur Parlamenti shqiptar.

Nuk mund të pranoj kurrë e asaj zyre që është aty me lekët e drogës që ka mbushur Shqipërinë. 400 mijë të rinj shqiptarë janë larguar.

Ne nuk largohemi. Kemi vendosur të ndërtojmë të ardhmen në Shqipëri.

Shqipëria është shtëpia jonë. Rinia foli, sovrani sot vendosi: Rama ik!”, tha Ana Azizaj./Ekskluzive.al

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs