Tit Vasali sulmon Ramën si “tradhëtar i madh”, qytetarët e m.asakrojnë si “lehës i madh”

Tit Vasali sulmon Ramën  si “tradhëtar i madh”, qytetarët e m.asakrojnë si “lehës i madh”

Petrit Vasali, ka reaguar si lehës i përhershëm Fb pas deklaratës së Ramës se nuk është tradhtar i kombit.

Në një reagim në facebook, Vasali thotë se nga këtu e në Amerikë ai tradhtar është dhe do të mbetet dhe këtë titull sipas tij e ka fituar vetë me meritë. Por pas këtij postimi vijnë reagimet fyerse dhe denigruese puer vasalin e Monikës, i cili ndoshta ndjen kuenaqësi nga poshtrimi dhe fyrjet që i bënë opinioni.

Petrit Vasali: Edhe tradhtar,edhe Esadist edhe shume i lodhur ky kryeministri pazarxhi i Shqiperise.

Edhe per Krishtlindje do degjojme shtërzimet e fikura te kesaj mushke shterpe politike?

Qe ketu e deri ne Amerike tradhtar eshte dhe tradhtar do te mbetet dhe kete ” merite” ai e ka fituar vertet me “merite” se e shiti Kosoven si askush ne keto 2000 vjet.

Kete “merite” te tradhetarit as ja merr dhe as ja do njeri,ta mbaje dhe do ta mbaje gjithe jeten.

Fatmiri
25 Dhjetor, 2019 21:05 te 9:05 pm
Peço Shkollëshumi mblidh mendjen, se je dhe burrë i vjetër.

ciu
25 Dhjetor, 2019 21:06 te 9:06 pm
Vasillaqin e paska furnizuar me m…t likja sot ngqe dhe ngrenja ka qene e yndyrshme,ik o plehet mos na prish entuziazmin e ketyre festave pleher

Shkodra
25 Dhjetor, 2019 21:06 te 9:06 pm
O Tit, mbete duke lehur. Besoj do të ta kene bere verejtje qe mbete duke lehur, por, meqenese je lindur vetem per te lehur, ti nuk ndalon. Po ndalove ndonje dite, do kuptojme se mund te mos jesh lindur vetem per te lehur.

Nje qytetar
25 Dhjetor, 2019 21:30 te 9:30 pm
Aaa jo,jo, po ndaloi ndonje dite se lehuri,do mendojme qe lehesi Vasillaq ka …. ngordhur.

Labi
25 Dhjetor, 2019 21:25 te 9:25 pm
Kush e gjen si quhet zagari Mones?

RROFTÈ HASHIM THAÇI
Vasili je Një KRYEHAJDUT me DAMKË që do shkosh në të s..em shumë shpejt !!! ADRESA jote e RE do jetë në REÇ dhe do të SEKUESTROHET gjithë GJËJA e VJEDHUR !! Edhe ÇORAPET do ti SEKUESTROJË SPAK dhe BKH !!! Bëj gam gam si Qen Rrugësh edhe 2-3 Javë , sepse DOSJA jote e ZEZË është tek 20 DOSJET e mëdhaja të KORRUPSIONIT 29 VJEÇAR dhe AMBASADA AMERIKANE ja ka dorëzuar SPAKut

birce
25 Dhjetor, 2019 21:36 te 9:36 pm
BANDA E HAJDUTEVE E ILIR FLORIRIT…..

Debatik
25 Dhjetor, 2019 22:06 te 10:06 pm
Eshte komplet bonus per krye ministerin cdo koment i ketij idjotit me master

BAFTJARI
25 Dhjetor, 2019 22:12 te 10:12 pm
QIRIE VASHILI, KOT E KE !KE MARË FUND .
S’’NGRE DOT AS BREKËT !

Noli
25 Dhjetor, 2019 22:58 te 10:58 pm
Ky idjot ka qene tere jeten.