Tërmeti me magnitudë 4 të shkallës Rihter godet ujërat greke

Tërmeti me magnitudë 4 të shkallës Rihter godet ujërat greke

Një tërmet me magnitudë 4 të shkallës Rihter ka goditur Greqinë mengjesin e sotëm në një zonë detare në jug-perëndim të Hydra’s.

Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë rreth orës 05:43 të mëngjesit të sotëm.

Sipas Institutit Gjeodezik të Observatorit Kombëtar të Athinës, epiqendra e tërmetit shtrihet rreth 46 kilometra në jug-perëndim të Hidrës dhe thellësia fokale e saj vlerësohet në 16.5 km.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat