Tërmet me magnitudë 3,7 rihter sërish në Shqipëri, zhvendoset epiqendra e lëkundjeve

Tërmet me magnitudë 3,7 rihter sërish në Shqipëri, zhvendoset epiqendra e lëkundjeve

Një tjetër tërmet ka rënë pak më parë në Shqipëri dhe tashmë epiqendra është zhvendosur nga Durrësi në Vorë.

Ai ka qenë i një magnitude 3,7 rihter. Lëkundjet e tij janë ndjerë edhe në Tiranë.

Lëkindjet si duket vazhdojnë dhe sipas sizmiologëve këto janë normale pas lëkundjes së madhe që ishte me 26 nëntor.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat