Tërmet 4.5 ballë në detin Jon

Tërmet 4.5 ballë në detin Jon

Një tërmet 4.5 ballë ka rënë ditën e sotme në detin Jon. Edhe pse ka qenë i një magnitude shumë të fortë, lëkundjet janë ndjerë shumë pak rënë shumë larg bregut. Tërmeti ka qenë në pjesën e Greqisë, dhe nuk bëhet me dije për dëme në njerëz apo materiale.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat