google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Të bëhesh “boss” sa hap e mbyll sytë! Punëtori i krahut bëhet pronar i vilës 56 mln €, pas testit të … (Foto)

Të bëhesh “boss” sa hap e mbyll sytë! Punëtori i krahut bëhet pronar i vilës 56 mln €, pas testit të … (Foto)

31 vjeçari është kthyer në qendrën e vëmendjes së medias botërore, pasi u bë i pasur pas një test ADN-je. Xhordan Adlas Roxhers bënte punë të vështira dhe me shumë vështirësi ia dilte të paguante qiranë e apartamentit ku jetonte. Por fati ndryshoi rrënjësisht për të dhe tashmë është zotërues i një pasurie të konsiderueshme .

Xhordan Adlas Roxhers, ka hyrë me të dashurën te një vilë që kushton rreth 56 milionë euro pas një testi ADN-je, që zbuloi se ishte djali i pronarit të vdekur të vilës. Tani ai zotëron një pronë pasanikësh prej 6200 metrash katrorë.

Babai i tij vdiq në moshën 62 vjeçare nga një mbidozë droge. Familjarët e tij kanë treguar se e dinin kush ishte babai i Roxhers, por ai asnjëherë nuk ka paguar asnjë detyrim.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs