Stresi i bën dedikimin prekës këngëtarit të famshëm shqiptar që thuhet se është zhytur në probleme me biznesin e tij: Nuk të harroj…!

Stresi i bën dedikimin prekës këngëtarit të famshëm shqiptar që thuhet se është zhytur në probleme me biznesin e tij: Nuk të harroj…!

Reperi i njohur Stresi në hapat e parë të karrierës së tij ka punuar këngë në studion e njohur “Threedots” e cila menaxhohet nga Flori Mumajesi.

Që nga ajo kohë dy artistët ruajnë një shoqëri të fortë mes tyre dhe këtë e tregojnë herë pas here.Mjafton të kërkosh në internet dhe do të të shfaqen dhjetra foto ku pozojnë bashkë apo edhe urimet që bëjnë për njëri-tjetrin.

Këtë gjë e ka bërë së fundmi edhe Stresi nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram.Reperi tregon se do i jetë mirënjohës për gjithë jetën, pasi mbështetja e tij e ka sjellë këtu sot.

“Ishe ti që më dhe buzëqeshje të përhershme. Çelësi i suksesit. Tani po eci vetëm, por pa harruar se kush më ndihmoi. Më mungon”, shkruan Stresi krahas fotos ku shfaqet me Florin.

Në fakt që prej dhjetorit Flori na ka munguar të gjithëve, pasi nuk dimë asnjë informacion për të.Flori nuk është aktiv as në rrjetet sociale dhe projektet e tij speciale, muzikore po na mungojnë.

Kujtojmë se ai u shpall fitues i “Kënga Magjike” me këngën ‘Plas’, e cila u pëlqye shumë nga publiku.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat