ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Skandaloze/ Thirrje raciste në qendër të Shkupit kundër shqiptarëve: “Shqiptarët e mjerë. V.dekje shqiptarëve”

Skandaloze/ Thirrje raciste në qendër të Shkupit kundër shqiptarëve: “Shqiptarët e mjerë. V.dekje shqiptarëve”

Vardari i Shkupit është shpallur kampion i Evropës në Hendboll duke e fituar garën prestigjioze, Ligën e Kampionëve.

Skuadra nga Maqedonia e Veriut triumfoi përballë klubit hungarez, Telekom Veszprem, në finalen e zhvilluar në Koln të Gjermanisë.

Por, si çdo herë, shqiptarët janë ata që ofendohen nga tifo grupi i quajtur “Komiti”.

“Shqiptarët e mjerë”, “V.dekje shqiptarëve” dhe brohoritje tjera të turpshe ishin mbrëmë në repertuarin e këngëve të këtij tifo grupi që në zemër të Shkupit festonte fitoren e Vardarit.

Ftesa për të parë lojën së bashku në qendër të Shkupit ka qenë nga kryebashkiaku i Shkupit, Petre Shilegov i cili ende nuk ka reaguar për këtë ngjarje.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs