ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Si e masakroi sot kazani mikeshën e Rezart Veleshnjes: Të gjitha shpifje më kanë vjedhur profilin, deklaron ai. Do i çoj në prokurori! (Video)

Si e masakroi sot kazani mikeshën e Rezart Veleshnjes: Të gjitha shpifje më kanë vjedhur profilin, deklaron ai. Do i çoj në prokurori! (Video)

Rezart Veleshnja është emri më i lakuar përgjatë ditës së sotme.

Kazani, me anë të disa fotove në ‘Instastoryu, mbush me lajme të rreme gjoja sikur aktori ka demaskuar publikisht të dashurën aktuale, pasi pretendonte se e ka tradhëtuar dhe se kishte lidhje paralele me 4 persona.

Mirëpo, pak minuta më parë Veleshnja ka hedhur poshtë gjithçka në lidhje me këtë ngjarje. Rezarti ka postuar disa video, ku shprehet se i është vjedhuri profili personal në ‘Instagram’ dhe se ka qenë në avion duke udhëtuar drejt Washingtonit, kur ka ndodhur e gjithë historia.

Megjithatë, sqarimi i aktorit mbetet në për tu vërtetuar, pasi mes fotove të publikuara më herët prej tij janë dhe disa ‘screenshots’ të ekranit të telefonit të tij. Lind pyetja; në qoftë se i kanë vjedhur ‘Instagramin’ si kanë mundur që dashakeqësit të realizojnë edhe screenshot në kohë reale të ekranit të tij. Kjo mbetet për tu parë, pasi vetë aktori ka pohuar se çështjen do e çojë në Prokurori dhe kazanxhinjtë do mbajnë përgjegjësi. Pritet ballafaqimi.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs