google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Shqiptarët që e krijuan Greqinë (Video)

Shqiptarët që e krijuan Greqinë (Video)

Historia e arvanitasve, dokumentat, levizjet, perballjet, kryengritjet e 1821 qe çuan ne krijimin e Greqise dhe debatet ne shqip ne parlamentin grek. Te fshehtat e Athines. Ndiqni te plote dokumentarin e gazetarit Marin Mema , 1821 – Shqiptaret qe krijuan Greqine

Emisioni “Gjurmë shqiptare” me Marin Memën, sjell detaje nga pavarësia e Greqisë më 1821.

Në të shtjellohet historia e vërtetë e krijimit të shtetit grek, roli i shqiptarëve, kryengritjet e mëdha, dokumentet e fshehta.

Për më shumë, shikojeni videon.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs