ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Shejtani në Presidencë luan blofin dhe tregon drekën sekrete me Ramën: Se kuptoj pse duan të më shkarkojnë

Shejtani në Presidencë luan blofin dhe tregon drekën sekrete me Ramën: Se kuptoj pse duan të më shkarkojnë

Presidenti Ilir Meta në konferencën e sotme të jashtëzakonshme tha se nuk e kupton arsyen pse mazhoranca kërkon të nisë procedurat për shkarkimin e tij, pas dekretit të anulimit të zgjedhjeve të 30 qershorit.

Ai tha se mund të ikë nga presidenca pasi palët politike të zgjidhin krizën me dialog.

Madje Meta tregoi se kishte zhvilluar një drekë sekrete me kryeministrin Edi Rama, na Pallatin e Brigadave pak ditë para se të shfuqizonte datën e zgjedhjeve të 30 qershorit.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
izmirkanal d canlıankara escortbitcoin minerantalya escort
escort99.com
Lipstick kıbrıs