Sharon Stone për takime dashurie “on-line, por e zë belaja

Sharon Stone për takime dashurie “on-line, por e zë belaja

Sharon Stone mbetet një prej femrave më joshëse në Hollivud.

Por tani në moshën 61-vjeçe, ajo nuk po e gjen dot lehtë dashurinë.

Këtë e dëshmoi fakti që aktorja e famshme ka vendosur të regjistrohej në Bumble, aplikacioni i takimeve për beqarët.

Por prej famës së saj, jo gjithçka shkoi mirë.

Kur panë llogarinë e saj, shumë përdorues e raportuan si të rreme, dhe për këtë arsye, profili i aktores u bllokua.

Sharon Stone konfirmoi më pas në Tëitter se ajo kishte qenë vërtet llogaria e saj. Ajo duket se ka vendosur të takojë njerëz on-line.

“ U regjistrova në Bumble, por m`u mbyll profili. E kuptova vetëm kur u përpoqa të kontrolloja listën e takimeve. Bumble, mos më përjashto tani, mos më lër jashtë`, ka shkruar aktorja.

Profili i Sharon Stone vazhdon të jetë i bllokuar ndërsa nuk ka ende asnjë reagim nga përgjegjësit e aplikacionit. Me sa duket, diva e Hollivudit paska për ta kaluar vetëm ndërrimin e viteve!!