google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Sëmundja mund gazetaren: Ndahet nga jeta Nadia Toffa e Le Iene

Sëmundja mund gazetaren: Ndahet nga jeta Nadia Toffa e  Le Iene

Nadia Toffa, një imazh i njohur televiziv në Itali, por edhe në Shqipëri për shkak të emisionii Le Iene është ndarë nga jeta në moshën 40-vjeçare, pas një beteje të gjatë me një sëmundje të pashërueshme.

Redaksia e Le Iene-s, i ka dedikuar koleges një postim të ndjerë në Facebook:

“Luftove me kokën lart, me buzëqeshje, me dinjitet, duke shpalosur tërë forcën tënde, deri në fund, deri sot.”

Pas një sëmundjeje që e preku dhjetorin e 2017-s, Toffa iu nënshtrua edhe një ndërhyrjeje kirurgjikale, e më pas edhe kimioterapisë dhe radioterapisë. Dukej sikur gjithçka kish’ përfunduar, por pas një tjetër kontrolli, kanceri ishte rikthyer.

Që atëherë, ajo filloi betejën kundër tumorit, me cikle të gjata kurimi. Siç tregojnë vetë kolegët e saj, askush nuk mund ta ndalonte dhe as t’i hiqte buzëqeshjen…

“Ndoshta dikush mund të mendojë se t’i humbe, por kush ka jetuar si ty, nuk mund të humbasë kurrë” – shkruajnë kolegët e Le Iene.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs