“S’dua që historia e nënës time të përsëritet”! Princi Harry, letër të sinqertë shtypit britanik

“S’dua që historia e nënës time të përsëritet”! Princi Harry, letër të sinqertë shtypit britanik

Princi Harry ka shpërndarë një letër të hapur publike mjaft emocionale. Ai ka folur me sinqeritet për sulmet që nëna e tij e ndjerë princeshë Diana, ka pësuar nga shtypi britanik.

Të njëjtën situatë siç duket po e kalon sot, edhe bashkëshortja e tij, Meghan Markle. Në letrën e tij, Harry e lidh trajtimin e shtypit të Meghan me atë të princeshës, e cila vdiq si pasojë e një aksidenti në Paris, teksa përpiqej t’i shpëtonte gazetarëve.

“Unë nuk mund ta përshkruaj sesa e dhimbshme ka qenë. Frika ime më e madhe është se mos përsëritet historia. Unë e kam parë se si njerëzit që dua të mos shihen si persona të vërtetë. Kam humbur nënën time dhe tani shikoj gruan time që bie viktimë e të njëjtave forca të fuqishme”,-shkruan Harry.

Shtypi britanik ka cënuar shpeshherë jetën private të Dukeshës së Sussex-t, duke publikuar fakte që ia kanë ulur reputacionin në publik. Princi ka treguar me sinqeritet sesa shumë ka vuajtur Meghan në heshtje për gjithë sulmet e shtypit britanik.

Letra është shkruar vetëm nga Harry, jo si çift me Meghan dhe përfundon me një falënderim mirënjohjeje për publikun që i kanë mbështetur ata.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat