ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Rama nis emisionin e tij të ri: Starton “Njerëz të padukshëm” (Video)

Rama nis emisionin e tij të ri: Starton “Njerëz të padukshëm”  (Video)

Siç edhe kishte paralajmëruar, sot kryeministri Edi Rama ka publikuar pjesën e parë të emisionit të ri “Njerëz të padukshëm”.

Në moderimin e Anjeza Majës, emisioni fokusohet në historitë personale dhe profesionale të “njerëzve të padukshëm”, personazhe që punojnë me vullnet dhe përkushtim por në hije.

Sot pjesa e parë është hapur me historinë e një restauratoreje

ERTV 📽 Premierë NJERËZ TË PADUKSHËM

Publiée par Edi Rama sur Dimanche 10 février 2019

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs