Rama në Serbi për marrëveshjen e ‘Shengenit Ballkanik’, darkon me Brnabiç, Vuçiç e Zaev (Video)

Rama në Serbi për marrëveshjen e ‘Shengenit Ballkanik’, darkon me Brnabiç, Vuçiç e Zaev (Video)

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka mbërritur në Serbi, ku ka zhvilluar takime të rëndësishme me liderë rajonalë. Rama darkoi me Brnabiç Vuçiç e Zaev. Kreu i qeverisë të Shqipërisë gjendet në shtetin serb në kuadër të marrëveshjes për “Shengenin ballkanik”.
Nesër pritet të nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit.

Foto/ Shengeni rajonal, takim Rama-Vuçiç-Zaev

Foto/ Shengeni rajonal, takim Rama-Vuçiç-ZaevKryeministri Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad të Serbisë, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Alexandar Vucic si dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev.http://ata.gov.al/2019/10/09/foto-shengeni-rajonal-takim-rama-vucic-zaev/

Publiée par Agjencia Telegrafike Shqiptare sur Mercredi 9 octobre 2019

/Balkanweb)

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat