google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Qeveria ndan fondin për partitë pjesëmarrëse në zgjedhje, përjashtohen PD dhe LSI

Qeveria ndan fondin për partitë pjesëmarrëse në zgjedhje, përjashtohen PD dhe LSI

Qeveria ka miratuar një projektvendim dhe e ka depozituar në Kuvend për miratim.

Sipas dokumentit, qeveria jep 65 milionë lekë për partitë pjesëmarrëse në zgjedhjet vendore të 2019.

PD dhe LSI nuk përfitojne nga ky fond, pasi nuk janë regjistruar në zgjedhjet vendore të 30 qershorit.

Pritet që nga ky fond të përfitojë edhe partia e sapo krijuar e Astrit Patozit, “Bindja Demokratike”.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs