Pse…. a vazhdon përsëri te botohet Rilindja Demokratike….?!

Pse…. a vazhdon përsëri te botohet Rilindja Demokratike….?!

Pse…….., a vazhdon perseri te botohet Rilindja Demokratike…..
uaaaa, po pse ore…., a ka burre nene qe ta bleje ate…… Ndoshta vetem po te shperndahet falas
Dhe mbi te gjitha a ka njeri me mend qe te harxhoje kohen e te lexoje atë ………. gazete, qe ne fillimet e saj ishte gazete e vertete, por qe me pas u kthye ne BABALE GAZETE, GAZETE E DITEZINJVE.

Dhe ne fund dicka per Sali Berishen.
Ne 26 Maj 1996 , ne diten me te zeze te te ardhmes se zgjedhjeve ne Shqiperi, nga shkallet e pallatit te kultures zbriste nje grua, floket dhe fytyra e te ciles ishin te mbuluara krejtesisht me gjak.
Televizionet e filmuan, por pak me vone del SALI BERISHA dhe thote
AJO GRUUUUUUJA ISHTE LYYYY ME BOJJJJ, E KA THANË VEEEET AJOOOOO
Me pas, per fat te mire ajo del vete ne TV dhe pohon qe ishte goditur dhe mbuluar me GJAK jo me boje.

SALI BERISHA.
Une nuk dua te perdor fjale ofenduese per ty, sepse do te ofendoheshin fjalet.
Uroj qe dita te jete e shpejte, qe edhe ata budallenj qe vazhdojne te te mbeshtesin, te kene guximin te te peshtyjne ne surrat, siç po ben pjesa tjeter e popullit./Fb/ Ekskluzive.al

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat