ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

PS bën gati vendimin për ta shkarkuar, LSI-ja e gruas i del në mbrojtje Metës

PS bën gati vendimin për ta shkarkuar, LSI-ja e gruas i del në mbrojtje Metës

Zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama ka folur për situatën politike në Shqipëri, në kohën kur PS ka vendosur të kërkojë shkarkimin e presidentit Ilir Meta, pas vendimit për anulimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit.

Rama e ka cilësuar këtë vendim të PS-së si një lajthitje në të gjitha kuptimet e fjalës, pasi deklaron se presidenti mund të shkarkohet vetëm kur ka bërë shkelje të rënda të Kushtetutës apo ka kryer një k.rim të rëndë.

‘E para po flasim për Presidentin e Republikës dhe jo për Ilir Metën. Dhe gjykimi apo vlerësimi mbi aktete presidentit nuk është atribut i askujt tjetër përveçse i Gjykatës Kushtetuese në kuptimin kushtetues të autoritetit që ka ky institucion.

E dyta ajo çfarë do të bëjë praktikisht mazhoraca të enjten është në tërë kuptimet lajthitje, lajthitje në kuptimin kushtetues, ligjor dhe kuptimin moral.”, u shpreh ndër të tjera ish-deputeti i LSI.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs