Prokurori Kol Hysenaj i Bashës shfaqet përsëri me kërkesën e arrestit për Kajmakun! N/kryetarja deklaron se : Shkarkimi i saj nga puna ishte vendimi i fundit i Agim Kajmakut para heqjes së mandatit nga KQZ!

Prokurori Kol Hysenaj i Bashës shfaqet përsëri me kërkesën e arrestit për Kajmakun! N/kryetarja deklaron se : Shkarkimi i saj nga puna ishte vendimi i fundit i Agim Kajmakut para heqjes së mandatit nga KQZ!

Prokuroria ka shpallur në kërkim ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun. Prokurori Kolë Hysenaj, ka firmosur një urdhër-arresti për Agim Kajmakun, që mban datën 8 nëntor 2019, por ky urdhër arresti nuk është ekzekutuar dhe sipas thashe themeve është arratisur…

Laureta Omeri, ish-nënkryetarja e bashkisë Vorë, që u shkarkua nga Kajmaku, kur ky i fundit mbante detyrën ka deklaruar se nuk do të bëjë asnjë koment, por unë jam shkarkar kur Kajmaku nuk ka qenë i shkarkuar nga KQZ.

“Nuk kam asnjë koment për arsyet e shkarkimin“, është shprehur ajo.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat