“Prokurori” i pandehur për bëma dhe gjëma Lulzim jep urdhër: “Urgjentisht të merret i pandehur Valdrin Pjetri!”

“Prokurori” i pandehur për bëma dhe gjëma Lulzim jep urdhër: “Urgjentisht të merret i pandehur Valdrin Pjetri!”

Ja si papagalli Lulzim Basha poliikani më i akuzuar për bëma dhe gjëma dhe pa u ballafaquar asnjëherë me drejtësin, i cili sot është i pandehur dhe pritet ti hapen të gjitha letrat e krimeve që nuk mund t’i fali as populli dhe as SPAK , merr përsipër të bëjë prokurorin, bile kërkon dhe arrestime për të mashtruar qytetarët e Shkodrës se Voltana nuk duhet të ik, sepse ai Luli do bëjë njërën: Do arrestoin Valdin Pjetrin!

Ja postim i këtij papagalli që e ka recituar mijëra herë vetëm duke ndërruar personazhet:

Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare! Ai ka uzurpuar të gjitha pushtetet me një bandë kriminelësh e hajdutësh që i duhen për të vjedhur Shqipërinë.

Valdrin Pjetri duhet të merret urgjentisht i pandehur sepse ka shkelur Ligjin e Dekriminalizimit duke fshehur të dhënat mbi të kaluarën e tij si trafikant droge. Por Edi Rama i ka dhënë urdhër prokurorisë së korruptuar që ta mbrojë nga ligji i dekriminalizimit.

Por sa kohë Edi Rama është në zyrën e kryeministrit, nuk do ketë as drejtësi dhe as demokraci, banditët, kriminelët dhe hajdutët do të sundojnë Shqipërinë.

Krimi dhe Edi Rama janë të pandashëm. Që të largojmë krimin duhet të largojmë Edi Ramën! Shporrja e Hajdutit Psiqik dhe bandës së tij është jetike për sigurinë dhe jetën e çdo familje shqiptare!

P.s. A do ketë Luli kohë të vazhdoj të flasë, sepse në Shtator duhet të jap llogari për lobimin në SHBA me ofshoret ruse dhe SPAK ka dosjet e tjera gati! Ekskluzive.al

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat