google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Pafund dhimbja dhe mesazhet për kryetaren e FRESSH, që humbi jetën: U përfshi në aksident e djeshëm në Vorë si pasagjere në një furgon

Pafund dhimbja dhe mesazhet për kryetaren e FRESSH, që humbi jetën: U përfshi në aksident e djeshëm në Vorë si pasagjere në një furgon

Rajselda Hamza, kryetarja e FRESSH në njësinë administrative numër 6 në Tiranë, është ndarë nga jeta ditën e djeshme. Lajmin e ka bërë të ditur, kryetari i FRESH, njëkohësisht deputet i Partisë Socialiste, Eljo Hysko, në një postim në Facebook. ‘Ende nuk e besoj dot që kjo është e vërtet! U largove shumë herët e mira Rajs! Paqja qoftë me ty!’, shkruan deputeti.

Ndërkohë mesazhe ngushëllimi kanë shprehur edhe shumë miq të së resë.

Shqiptarja.com mëson se e reja ndërroi jetën në një aksident rrugor të ndodhur dje në aksin Tiranë-Vorë. Hamza udhëtonte si pasagjere në vend të parë, në një furgon mallrash i cili drejtohej nga një 28-vjeçar, Alkid Kondo. Ai humbi kontrollin e drejtimit të automjetit, ku për pasojë furgoni doli nga rruga duke u përplasur me një bordurë anësore

Edhe drejtuesi i furgonit mbeti i plagosur.

Identifikimi i vajzës ishte i vështirë për shkak se ajo kishte pësuar dëmtime të rënda në fytyrë për shkak të përplasjes së fortë.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs