ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Nuk përmbahet Nardi: Mirë pijanec, po Juncker është edhe h.omoseksual

Nuk përmbahet Nardi: Mirë pijanec, po Juncker është edhe h.omoseksual

Siç pritej, presidenti i KE-së, Juncker, është vënë nën sulmin e opozitës dhe njerëzve pranë saj, që prej mbrëmjes së djeshme, pasi deklaroi se zgjedhjet duhet të mbahen më 30 qershor.

Të gjithë e quajtën pijanec dhe që s’di çfarë thotë, pasi ngatërroi prillin me qershorin.

Por Nard Ndoka ka shkuar më tej, dhe thotë se ai ka edhe tendenca h.omoseksuale, pse puthi Ramën në fund të konferencës për shtyp.

“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti!😡 Të keqen e Knutit!😉

Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!🙏”, shkruan Ndoka.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
izmirkanal d canlıankara escortbitcoin minerantalya escort
escort99.com
Lipstick kıbrıs