ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Një shqiptar në krye të Agjencisë së Zbulimit

Një shqiptar në krye të Agjencisë së Zbulimit

Pas zgjedhjes së Stevo Pendarovskit si president i Maqedonisë së Veriut, një shqiptar është emëruar nga krye të Agjencisë së Zbulimit. Ai është Erold Musliu dhe vjen në krye të kësaj agjencie pas punës disa vjeçare në Drejtorinë për Siguri dhe Kundërzbulim.

Musliu u emërua nga Presidenti Pendarovski, e nga BDI thonë se kjo është bërë në koordinim me kryetarin e partisë, Ali Ahmeti.

Në periudhën 1995-1998 ka punuar në Drejtorinë për Siguri dhe Kundërzbulim, e në Agjencinë për Zbulim është që nga viti 2000.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs