Nis punën Komisionit Hetimor për shkarkimin e Metës, zgjidhet sekretarja dhe dy relatorët (zbardhen emrat dhe ç’do ndodhë në gusht)

Nis punën Komisionit Hetimor për shkarkimin e Metës, zgjidhet sekretarja dhe dy relatorët (zbardhen emrat dhe ç’do ndodhë në gusht)

Ditën e sotme siç ishte parashikuar është mblidhur Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës.

“Komisionit Hetimor ka për qëllim të hetojë punën dhe kompetencat për presidentit Ilir Meta në lidhje me zgjedhjet. Sjellja dhe qëndrimet e Metës për zhvillimn e zgjedhjeve, Presidenti ka shkelur rëndë Kushtetutën”, u shpreh deputeti Ulsi Manja.

Ndërkohë, u zgjodh edhe sekretarja, Klotilda Bushka. Ndërkaq, Alket Hysnei dhe Halit Valteri do të jenë relatorë. Hapi i parë i këtij komisioni që do të ndërmerret do të jetë ngritja e një sekretariati teknik që do punojë edhe gjatë muajit gusht.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat