Ngjarje e rëndë! Humb jetën në aksident oficeri i policisë shqiptar me mision në Rumani dhe bashkëshortja e tij

Ngjarje e rëndë! Humb jetën në aksident oficeri i policisë shqiptar me mision në Rumani dhe bashkëshortja e tij

Sot në Rumani, si pasojë e një aksidenti automobilistik, ka humbur jetën Ervin Dervina, Oficer i Kontaktit i Shqipërisë pranë Qendrës për Forcimin e Ligjit në Evropën Juglindore (SELEC), si dhe bashkëshortja e tij, shtetase rumune.

“Policia e Shtetit shpreh dhimbjen dhe solidaritetin për familjarët e 41-vjeçarit dhe bashkëshortes, për humbjen e papritur dhe të parakohshme të të afërmve të tyre, si dhe është e angazhuar maksimalisht dhe në bashkëpunim të vazhdueshëm me autoritetet rumune për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit”, thuhet në një njoftim të Policisë së Shtetit.

COMMENTS

izmir
escort99.com