google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Ndodh e papritura, Hillary Clinton-it i v des njeriu më i çmuar i jetës së saj (Foto)

Ndodh e papritura, Hillary Clinton-it i v des njeriu më i çmuar i jetës së saj (Foto)

Ish-sekretares së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Hillary Clinton, dje i ka vd ekur vëllai i vogël, Tony Rodham.

Këtë njoftim e ka bërë vet Clinton përmes një postimi në Twitter, ku e ka përshkruar të vëllanë me fjalët të ëmbla, transmeton Indeksonline.

“Ne e humbën vëllain tonë Tonin, natën e kaluar. Është e vështirë të gjesh fjalë, sot mendja ime është e mbushur me kujtime të tij. Kur ai hynte në dhomë, e ndizte atë me të qeshura. Ai ishte i ëmbël, zemërgjerë, burrë i mrekullueshëm për Megan dhe baba i Zach, Simon e Fiona. Do të na mungojë shumë”, ka shkruar Clinton.

Toni Rodham, nuk është shfaqur shumë në publik, edhe pse pritej që të shfaqej gjatë fushatës presidenciale të vitit 2016.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs