ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Ndjekësja tallet me dhëmbët “si qen” të Arbanës, moderatorja s’ia përton fare

Ndjekësja tallet me dhëmbët “si qen” të Arbanës, moderatorja s’ia përton fare

Arbana Osmani nuk ka qëndruar fare duarkryq sot në mbrëmje pas një komenti fyes që i ka mbërritur në inbox-in e mesazheve të Instagramit.

Moderatorja ka bërë publike një bisedë me një ndjekëse që e fyen për dhëmbët.

“Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen!”, i shkruan një femër duke e fyer.

Por Arbana shkruan se pavarësisht gjithçkaje ajo do të vijojë të buzëqeshë.

“Unë kurrë nuk do të ndal së buzëqeshuri. Më vjen keq!

Pavarësisht gjithçkaje Arbana e ka marrë me sportivitet të gjithë situatën dhe i ka kthyer përgjigje ndjekëses duke qeshur.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs