Ndeshja me Francën/ Rrjeti ironizon lojtarët e Shqipërisë, Lulzim Basha “merr rol” të rëndësishëm pas gafës me himnin

Ndeshja me Francën/ Rrjeti ironizon lojtarët e Shqipërisë, Lulzim Basha “merr rol” të rëndësishëm pas gafës me himnin

Mbrëmjen e djeshme Kombëtarja Shqiptare humbi me rezultatin 4-1 ndaj kampionëve të botës në Paris.

Ndeshja nisi ters pasi në vend të himnit kombëtar shqiptar, u luajt ai i Andorrës. Më pas komentatori në vend që t’i kërkonte falje Shqipërisë, i kërkoi falje Armenisë.

Dhe sigurisht që rrjeti nuk kishte si të rrinte pa e ironizuar rezultatin e dobët dhe fatin e keq që kaloi Shqipëria.
Në njërën prej memeve, është vendosur edhe lideri demokrat Lulzim Basha, i cili këndon himnin e flamurit para futbollistëve njësoj si në protestat e tij.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner | antalya escort |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

Website

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat

|
escort99.com