“Mos përjetofshi më humbje të tilla”! Aktori i famshëm turk ngushëllon shqip popullin shqiptar (Foto)

“Mos përjetofshi më humbje të tilla”! Aktori i famshëm turk ngushëllon shqip popullin shqiptar (Foto)

Aktori i njohur turk Tolgahan Saysiman, ka shprehur keqardhje për viktimat që la pas tërmeti tragjik i 26 nëntorit në Shqipëri.

Tolgahan përmes një mesazhi në gjuhën shqipe ka ngushëlluar popullin shqiptar dhe ka ke kujtuar tmerrin që shkaktoi në Turqi në tërmeti i vitit 1999, i cili la shkaktoi shumë viktima.

‘Në vitin 1999, ne jetuam një tërmet shumë të rëndë 7.4 ballë, ku humbën jetën dhjetëra mijëra njerëz, prandaj dhimbjen që ndjeni ju sot, ne e kuptojmë shumë më mirë.

Zoti i ndihmohtë të gjithë shqiptarët dhe mos jetofshi më humbje të tilla. Jemi me ty Shqiperi’, shkruan aktori në profilin e tij në Instastory.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat