“Mos në shty mua se jam kryetar partie”! Ja çfarë ndodhi mes të riut dhe kryeministrit Rama në Lezhë!

“Mos në shty mua se jam kryetar partie”! Ja çfarë ndodhi mes të riut dhe kryeministrit Rama në Lezhë!

Edi Rama ka vijuar turin e anëtarësime të reja në Partinë Socialiste në qytetin e Lezhës pasditen e sotme.Gjatë takimit Rama ka vënë në siklet edhe një të ri, pasi i është drejtuar me fjalët “Mos më shty mua se jam kryetar partie unë”.

“Këto pantallonat, ku i ke gjetur? Po për të qeshur pse qesh? Mos më shty mua se jam kryetar partie unë”, – i ka thënë ai.
Pasi i ka dhënë kartën e anëtarësimit kryeministri i është drejtuar më fjalët “ Ik qep pantallonat tani”.

COMMENTS