“More plehrë”! Bleona Qereti shpërthen në sharje pas pyetjes që i bën Marina Vjollca

“More plehrë”! Bleona Qereti shpërthen në sharje pas pyetjes që i bën Marina Vjollca

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona Qereti është e ftuara speciale e puntatës së sotme në “Klanifornia” dhe para nisjes së spektaklit, Marina publikoi një video me momentet më pikante.

Video nis me pyetjen e Marinës e cila i thotë Bleonës: “Cili i famshëm të ka ngacmuar në Instagram?” dhe më pas vazhdon me Bleonën e cila shpërthen duke thënë: “More plehrë”.

Mbetet për t’u mësuar në vazhdim se çfarë ka ndodhur gjatë spektaklit që e ka nxehur Bleonën.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat