Miriami dhe Albani në pritje të fëmijës së dytë, zbulohet sa muajshe shtatëzanë është këngëtarja

Miriami dhe Albani në pritje të fëmijës së dytë, zbulohet sa muajshe shtatëzanë është këngëtarja

Këngëtarët e njohur Alban Skënderaj dhe Miriam Cani do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e dhanë vetë çifti gjatë koncertit që ata mbajtën në Prishtinë.

Së fundmi, Miriami ka treguar për revistën ‘Class’ se sapo ka mbyllur tre mujorin e parë të shtatzënisë. Këngëtarja ka rrëfyer se është ende herët dhe as ata vetë ende nuk e kanë zbuluar se nëse do të bëhen me një djalë apo një vajzë të dytë. Ditën e djeshme Miriam ka postuar një video nga koncerti dhe shkruan se ajo që përjetoi mbrëmë tejkaloi çdo imagjinatë.

“3000 zemra qe kenduan cdo fjale e cdo tingull nje zeri! Gjithmone e kam ditur qe Prishtina dhe mbare Kosova Albanin e ka shume perzemer por ajo qe perjetova mbreme tejkaloi cdo imagjinate timen. Ky koncert ishte vertete nje ENDERR! Thellesisht mirnjohese”, ka shkruar Miriam.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat