Meta kënaq “pikën e dobët” të tij Berishën me “Cakajn”: Gjarprit i”u pre bishti, por duhet shtypur koka (Rama-Thaçi)

Meta kënaq “pikën e dobët” të tij Berishën me “Cakajn”: Gjarprit i”u pre bishti, por duhet shtypur koka (Rama-Thaçi)

Sali Berisha ka reaguar i lumtur sikur të ketë mundur dy armiqtë e tij Rama dhe Thaçi pas refuzimit të Metës për të dekretuar Gent Cakajn si ministër të Jashtëm.

Përmes një postimi në Facebook, Berisha thotë se vendimi i Metës ishte një goditje e merituar e flamurmbajtesve albanofob të projektit të serbomadhise në Tiranë dhe në Prishtinë.

“Por me këtë akt, shqiptarët duhet të jene të vetëdijshëm se gjarprit në Tiranë dhe Prishtinë, pra me dy koka, iu pre bishti dhe jo kokat”- thotë ndër të tjera Berisha.

Por Berisha eshtë totalisht i degraduar sepse heqja e kufijve dhe shkëmbimet teritoriale nuk janë serbomadhi siç thotë ky i marrë por Shqipria e madhe gjë që do të realizohet nje ditë do apo nuk do shërbëtori i Sërbisë dhe klysht e tyre.

Statuti i plotë i plakut Sali për birin Ilir:

Gjarperit iu pre bishti por duhet shtypur koka!

Nje goditje e merituar per flamurtaret albanofob te Serbomadhise!

Te dashur miq, refuzimi me dekret i Presidentit te Republikes per te emeruar minister te jashtem te Shqiperise te propozuarin e Zografit bis, çirakun e argatit in chef, Baton Haxhiut ishte nje goditje e merituar e flamurmbajtesve albanofob te projektit te serbomadhise ne Tirane dhe ne Prishtine.

Por me kete akt, shqiptaret duhet te jene te vetedijshem se gjarperit ne Tirane dhe Prishtine, pra me dy koka, iu pre bishti dhe jo kokat. Ato duhen shtypur nje minute e me pare! sb.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat